Image

Verslo analitika su Power BI

Microsoft Power BI yra verslo analitikos programinė įranga, kuri leidžia lengvai jungti, kurti ir vizualizuoti organizacijos duomenis. Su šia programine įranga kursite ataskaitas, kurias galima išsaugoti ateities analizėms. Dirbtinis intelektas greitai atsakys į Jums kylančius klausimus ir padės priimti objektyvius sprendimus.

Verslo įžvalgos

Sujungus turimus duomenis į vieną vietą, galite analizuoti ir dalintis įžvalgomis su visa savo organizacija.Tuo pačiu metu, atrenkant tik jautriausią ir svarbiausią informaciją ir užtikrinant, kad turimi duomenys yra tikslūs.   

Image
Image

Priimkite sprendimus su pastikėjimu

Jūsų komanda gali dirbti su tais pačiais duomenimiskolaboruotis juos pildant ir kurti naujas ataskaitasDalintis įžvalgomis galite su Microsoft Office. 

Duomenų apsauga

Jūsų duomenų apsauga kuriant analizes, statistikas ir duomemų surinkimus yra sustiprinta. Ji veikia taip pat ir kai ataskaitomis dalinatės iš savo organizacijos ribų, perkėlus jas į Excel, Power Point ar PDF formatus.   

Image
Image

Bendrystė kuria geresnius rezultatus

Kai valdote Power BI kartu su Azure debesija ar Microsoft Office, Jūs naudojatės visų šių programinių įrangų optimaliausiu veikimu. Ši grupė programinių įrangų suteikia visas galimybes turėti bei dalintis informacija patogiai ir greitai. 

Apjunkite programines įrangas

Programinių įrangų, kurios padeda kitiems verslo procesams, skaičius vis auga. Šiuo metu turime daugiau negu 120 priedėlių, kuriuos prijungus prie Power BI galite perduoti debesijos duomenis į kitas programines įrangas kaip Dynamics 365, Azure SQL Database, Salesforce, Excel ir SharePoint.  

Image

Jau 14 metų iš eilės analizės agentūra "Gartner" pripažino "Microsoft" "Magic Quadrant Leader" analizės ir verslo įžvalgų platformose.

Image
WPPB Image Addons

Kontaktai

  • Savanorių pr. 363,
  • LT-49425 Kaunas, Lietuva

  • Perkūnkiemio g. 5,
  • LT-12127 Vilnius, Lietuva
  • Tel. Nr. +370 626 00216
  • El. p. : info@prodivi.lt