Mokymai

Ilga Prodivi specialistų patirtis įvairiose technologinėse srityse padėjo sukurti mokymų programas įvairiomis temomis. Mūsų mokymai skirti ir patyrusiems specialistams, kurie nori pasitobulinti žinias specifinėmis temomis, ir visiškiems naujokams, norintiems susipažinti su naujausiais IT įrankiais.

Power BI mokymai

  • Išmokite naudotis Microsoft Power BI analitikos įrankiais – kurkite analitines ataskaitas, dalinkitės jomis su kolegomis, stebėkite, analizuokite, darykite duomenų įžvalgomis paremtus sprendimus.

Power Apps mokymai

  • Išmokite greitai ir lengvai kurti pilnai funkcionalias programėles, kurios gali palengvinti jūsų kasdieninius įmonės procesus ar net pakeisti brangias ir neefektyvias programas.

Power Automate mokymai

  • Išmokite naudotis Power Automate - įrankiu, kuris skirtas automatizuotų procesų kūrimui tarp įvairių programų ir paslaugų norint sinchronizuoti failus, gauti pranešimus, automatiškai vykdyti besikartojančias verslo užduotis.

Microsoft 365 mokymai

  • Nepasimeskite Microsoft 365 programų gausoje ir sužinokite, kaip geriausiai galite išnaudoti jas savo įmonėje. Microsoft 365 - tai debesijos ir lokalių programų ekosistema, apimanti įvairiausias sritis. OneDrive ir SharePoint padeda patogiai kolaboruoti su bendradarbiais bei saugiai talpinti failus. Su One Note, Planner, To Do ar Project galėsite patogiai planuoti kasdienines užduotis ar net projektus.

Dynamics 365 Sales mokymai

  • Susipažinkite su viena populiariausių CRM sistemų ir išmokite ją pritaikyti savo įmonei. Dynamics 365 Sales – tai pardavimų proceso valdymo įrankis, priklausantis Microsoft Dynamics 365 produktų šeimai.

Dynamics 365 Project Operations mokymai

  • Išmokite naudotis viena naujausių projektų valdymo programų. Dynamics 365 Project Operations yra vienas naujausių Dynamics 365 šeimos modulių, skirtas projektų valdymui. Šis įrankis apima visą projekto gyvavimo ciklą – pradedant nuo pardavimų dalies ir baigiant sąskaitos išrašymu.