Susipažinkite su PRODIVI!

PRODIVI komanda, vienijanti ilgametę patirtį turinčius ekspertus. Technologinis valdymas ir naujinimas – tikras šių dienų iššūkis, žinant, kaip greitai nauja IT sistema gali tapti aprūdijusi rytoj. Mūsų komanda stengiasi prisitaikyti ir atrinkti pačius tinkamiausius sprendimus.

Inovacijos

Technologijų eroje kiekviena diena gali būti naujiena. Esame inovatyvūs ir dirbame ne tik su rinkoje pripažintais įrankiais, bet diegiame ir naujausius sprendimus, specializuota programinę įranga. Ketvirtoji pramones revoliucija - tai IT isšukis, reikalaujantis daug pastangu ir naujausiu žinių.

Sauga

Kiekvienas klientas nori būti užtikrintas, jog duomenys, esantys įmonės viduje, ir išliktu viduje. Tai ypač svarbu dirbant su jautriais duomenimis. Todėl diegdami sprendimus - mes ne tik apsaugome juos bet ir patariame, kokie gali būti kritiniai atvejai ir kaip reikėtų juos spręsti.

Klientai

PRODIVI paslaugų pagrindas - nuolatinis bendravimas vykdant projektus. Mes, manome, jog norint tikslingai ir kryptingai pristatyti prekę klientui, reikalinga abipusė komunikacija. Laikas dar niekados nebuvo tokie dideli pinigai.