Business Intelligence
Intelektualios verslo aplikacijos

Business Intelligence – tai išsami duomenų analizė, siekiant išgauti iš jų kuo daugiau naudingos informacijos ir priimti geriausius verslo sprendimus. Tai visų pirma įmonės vidinių ir išorinių veiksnių stebėjimas, duomenų kaupimas, jų analizavimas, apibendrinimas, atvaizdavimas ir prognozavimas.

Mes kuriame duomenų analizės programinius įrankius, programuojame vizualinius sprendimus, automatiškai atsinaujinančius realiuoju laiku. Tai gali būti skirta darbuotojams matyti reikiamą informaciją proceso metu arba atvaizduoti veiklos rodiklius. Tokie sprendimai padeda padidinti darbo efektyvumą, sklandumą, didina darbuotojų motyvaciją ir leidžia greičiau priimti informuotus sprendimus.

Duomenų analizė

Atliekame duomenų analizę, padėsiančią geriau įvertinti įmonės procesus ir priimti informuotus sprendimus. Duomenys gali būti imami iš Jūsų turimų programinių įrangų arba, jei duomenys nėra kaupiami, galime suprojektuoti duombazes ir atlikti verslo analitiką.

Analitikos įrankiai

Mes naudojame profesionalius verslo analitikos įrankius, kurie pagal Gartner statistiką buvo pripažinti vieni labiausiai pažengusių rinkoje.
Skaityti plačiau..

Atvaizdavimas

Išanalizavus ir vizualizavus duomenis, juos atvaizduojame Jums patogia formą: galima vaizdą perkelti į TV ekraną ant sienos arba pateikti kompiuterio monitoriuje. Esant dideliam duomenų kiekiui, galime sumontuoti “ekranų sieną”. Vizualizacijos yra interaktyvios, todėl liečiamas TV ekranas yra privalumas.