Pramonės revoliucija 4.0
Pramonės revoliucija 4.0
Pramonės revoliucija 4.0

Ketvirtoji pramonės revoliucija – tai perėjimas prie išmaniosios gamyklos, kurioje procesai skaitmenizuojami, automatizuojami, naudojamos pačios naujausios technologijos, dirbtinis intelektas ir robotai, atsisakoma įterptinių sistemų. Link to neišvengiamai juda viso pasaulio gamintojai, tarp jų ir Jūsų klientai, tiekėjai bei konkurentai.

Mūsų komandoje yra tiek pramonės, tiek IT sektoriaus ekspertų, todėl mes galime padėti pereiti prie išmaniosios gamybos. Susipažinę su Jūsų įmonės situacija, patarsime, nuo ko pradėti ir padėsime įgyvendinti pokyčius, leisiančius gaminti daug efektyviau ir našiau.

Skaitmenizavimas

Skaitmenizacija yra vienas iš esminių pokyčių 4.0 pramonės revoliucijoje. Mes siūlome CRM ir ERP sistemas, kurios Jums padės vystyti infrastruktūrą, efektyviau valdyti gamybos ir verslo procesus. Tai pat galime suprogramuoti pagal Jūsų užsakymą ir pasiūlyti sprendimus, pritaikytus konkretiems Jūsų poreikiams.

Automatizavimas

Patarsime ir atliksime programavimo darbus, kurių dėka gamybos procesai galės vykti automatiškai, t.y. bus sumažinta mechaninio darbo, kuris lėtina gamybos procesą ir mažina našumą. Taip pat galime suprojektuoti savarankišką įrangos veikimą.