IT sprendimai
Sprendimai verslui

Pasiūlysime tinkamiausius IT sprendimus, padėsiančius efektyviau analizuoti ir valdyti Jūsų verslo procesus. Kuriame individualias programines įrangas įmonėms, pritaikytas pagal konkrečius poreikius. Jeigu Jūsų programinių įrangų sistemos yra nepatogios arba pasenusios, siūlome perprojektuoti arba atnaujinti įrangos architektūrą, UX/UI. Taip pat galime praplėsti jau turimos įrangos spektrą, įdiegdami/suprogramuodami papildomus įskiepius. Programuojame sudėtingas ir kompleksines sistemas, apjungiančias įvairius įmonės procesus.

Technologinis spektras

Dažniausiai įmonės jau turi pasirinkusios konkrečias programavimo kalbas, kuriomis vysto savo infrastruktūrą. Taigi, priklausomai nuo Jūsų norų, mes galime prisitaikyti ir pratęsti darbus su tomis pačiomis programavimo kalbomis arba pereiti prie naujos architektūros. Mielai patarsime, koks sprendimas būtų efektyviausias.

IT įrangos tiekimas

Kartu su programavimo sprendimais galime pasirūpinti ir Jums reikiama IT įranga.  Parduodame verslo klasės kompiuterius (Microsoft/ Apple / HP / Asus) ir ekranus (Digital Displays – SAMSUNG). Taip pat diegiame Digital Signage sprendimus pagal kliento poreikius. prezentacijas. Siūlome įrengti IT darbo vietą. Parduodame Microsoft debesų kompiuterijos licencijas: Power BI, Office365, Dynamics.

Techninė priežiūra

Esant poreikiui galime nuolat prižiūrėti Jūsų IT įrangą ar suteikti konsultacijas techniniais klausimais. Jei Jūsų įmonė neturi savo IT specialistų, siūlome ilgalaikes techninės priežiūros paslaugas.